Zdjęcia Ślubne to nie tylko zdjęcia.

Staram się, by na wykonywanych przeze mnie fotografiach, uwiecznić nie tylko to, co widoczne gołym okiem, ale również wszelkiego rodzaju uczucia oraz emocje, towarzyszące w tym szczególnym dniu.

Wszystkie zdjęcia, mają na celu podkreślić indywidualny i podniosły charakter uroczystości.

Kierując ofertę do przyszłych Par Młodych, chciałbym przedstawić na początek siebie. jako osobę, która stara się złamać stereotypy i zachować oryginalność „klasycznych zdjęć z wesela” co mam nadzięję widać na zdjęciach w portfolio.

W dniu ślubu jestem do Waszej dyspozycji przez cały dzień, poczynając od przygotowań, błogosławieństwo, ceremonię zaślubin oraz wesele do godz. 1 w nocy. Będąc z Wami cały dzień wykonuje się od 600 aż do 1000 zdjęć – oczywiście wszystkie po wstępnej obróbce trafiają w Wasze ręce na pendrivie w eleganckim opakowaniu.

Nowością w mojej ofercie staje się internetowa galeria zdjęć – jest to świetny pomysł na pokazanie zdjęć gościom. Już nie będziecie musieli się martwić gdzie będą dostępne zdjęcia z Waszego Ślubu – otrzymacie własne indywidualne hasło do galerii.

W ofercie nie brakuje również spersonalizowanych dodatków takich jak albumy ślubne, fotoksiążki, drewniane skrzyneczki z imionami na zdjęcia pozwalające pomieścić nawet 500 odbitek, które również wywołacie u mnie w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatki niebawem znajdziecie w zakładce SKLEP na stronie internetowej – potrzebuję trochę czasu aby je wszystkie uwiecznić.

Sesje ślubne (tzw. w plenerze) staram się wykonywać w inny dzień. Pozwala to na odwiedzenie miejsc bardziej odległych, wykonanie ujęć z nietypowych perspektyw oraz nie naraża Młodej Pary na ubrudzenie sukni oraz garnituru w dniu wesela – jednym słowem – wszyscy mogą pozwolić sobie na więcej 🙂

Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu celem sprawdzenia „wolnego terminu” oraz otrzymania oferty cenowej wraz z szczegółami.

 

Scroll Up