World Wide Web – pokaż się w sieci!

Moim głównym zajęciem po fotografii jest projektowanie stron internetowych. Mogę pochwalić się ponad 50-cioma wykonanymi realizacjami. Wiedza i doświadczenie, które zdobyłem podczas tej pracy pozwalają mi oferować sprawdzone usługi o wysokiej jakości.

Zadbałem również o to, aby swoim klientom móc oferować usługi kompleksowo. W efekcie, począwszy od projektu graficznego, poprzez wykonanie fotografii potrzebnych do prezentacji firmy lub produktu, wykonanie strony www, obsługę techniczną oraz zapewnienie odpowiednich serwerów, aż do regularnej aktualizacji zawartości – może zostać wykonana w jednym miejscu.

Projektuję strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie. Pozwala to na wdrożenie do sieci portalu, w którym umieścimy zarówno filmy, zdjęcia, treści oraz inne bardziej wyszukane zawartości. Całość zawsze jest sterowana z „zaplecza”, tzn. że klient końcowy może samodzielnie edytować treści oraz uzupełniać stronę po krótkim szkoleniu. Oczywiście w dobie obecnych czasów, nie na wszystko znajdzie się czas – wówczas oferuję moją pomoc w uzupełnianiu serwisu.

Kontaktując się ze mną, podpowiem jaki adres witryny byłby najodpowiedniejszy, zajmę się jego rezerwacją, dobiorę odpowiedni serwer aby strona działała płynnie, utworzę wymagane skrzynki pocztowe oraz zaprojektuję szatę graficzną wg. wcześniejszych ustaleń.

Wielu z Was spyta – za ile.. niestety nie potrafię ujednoznacznić cennika tych usług. Każde zlecenie jest indywidualne, takie samo staje się wówczas moje podejście do Niego. Zapraszam do niezobowiązującego kontaktu, wówczas przyglądając się tematyce serwisu internetowego oraz potrzebnego nakładu pracy – przedstawię moją (mam nadzieję – konkurencyjną) ofertę.

ORTFOLIO.

Scroll Up